Servis

Servis nákladných vozidiel, prívesov a návesov

  • SERVIS
  • ROVNANIE RÁMOV
  • LAKOVANIE

Naša spoločnosť Vám ponúka komplexné služby, čo sa týka opráv vašich nákladných vozidiel, návesov, prívesov, a osobných vozidiel. Ponúkame servis pre všetky typy vozidiel ako sú VOLVO, MERCEDES, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, RENAULT… Náš servis disponuje 14-mi zručnými mechanikmi, ktorí sú vyškolení na opravy vozidiel VOLVO, systémov WABCO a taktiež náprav SAF. Priebežne pre nich pripravujeme aj ďalšie školenia, aby svoje skúsenosti mohli využiť v praxi a tak uspokojiť našich zákazníkov. Náš servis je vybavený kompletnou diagnostikou pre všetky typy nákladných vozidiel, návesov, prívesov a osobných vozidiel. Zabezpečujeme opravy cez výmeny olejov a jednoduché mechanické práce, až po diagnostiku a opravy zložitých porúch na Vašich ťahačoch a návesoch. Pre úplné zabezpečenie potrieb našich zákazníkov sme zrekonštruovali servisnú halu, v ktorej opravujeme výlučne návesy a prívesy a taktiež pripravujeme zariadenia pre vykonávanie pneuservisu na nákladné vozidlá.

11

Servis nákladných vozidiel, prívesov a návesov

SERVIS, ROVNANIE RÁMOV, LAKOVANIE

Naša spoločnosť Vám ponúka komplexné služby, čo sa týka opráv vašich nákladných vozidiel, návesov, prívesov, a osobných vozidiel. Ponúkame servis pre všetky typy vozidiel ako sú VOLVO, MERCEDES, SCANIA, DAF, IVECO, MAN, RENAULT… Náš servis disponuje 14-mi zručnými mechanikmi, ktorí sú vyškolení na opravy vozidiel VOLVO, systémov WABCO a taktiež náprav SAF. 

Priebežne pre nich pripravujeme aj ďalšie školenia, aby svoje skúsenosti mohli využiť v praxi a tak uspokojiť našich zákazníkov. Náš servis je vybavený kompletnou diagnostikou pre všetky typy nákladných vozidiel, návesov, prívesov a osobných vozidiel. Zabezpečujeme opravy cez výmeny olejov a jednoduché mechanické práce, až po diagnostiku a opravy zložitých porúch na Vašich ťahačoch a návesoch. Pre úplné zabezpečenie potrieb našich zákazníkov sme zrekonštruovali servisnú halu, v ktorej opravujeme výlučne návesy a prívesy a taktiež pripravujeme zariadenia pre vykonávanie pneuservisu na nákladné vozidlá.